לוגו נחשון הנדסה

אז מה

התכנון שלכם?

אנחנו יודעים להפוך את העתיד למציאות כאן ועכשיו בתכנון תב"ע, מיזמי מגורים ובניית מבני ציבור.

קישוט עיצובי

תכנון תב"ע

אם יש משהו שמשמח אותנו לעשות יותר מכל זה תכנון תב"ע. ההתיישבות והפיתוח שלה זה אחד הערכים שמוביל אותנו והתב"ע- זו נקודת מבט שרואה למרחוק ומניחה תשתית לבנייה, להתפתחות ולהרחבה. 

איך זה עובד?

קודם כל, נפרק את ראשי התיבות- תב"ע- תוכנית בינוי עיר שזה בעצם הגדרת שימוש של כל איזור ביישוב (או בעיר…). מבחוץ זה אולי יכול להיראות כמו משחק עם צבעים. חום- בניה ציבורית, ירוק – שטח ציבורי פתוח, כתום וצהוב, בנייה למגורים ועוד צבעים. אבל האמת שזה משנה חיים. זה מאפשר לאכלס יותר או פחות משפחות, זה מגדיר את סגנון החיים שלהם ועוד.

אייקון צוות

איך מתחילים?

זה דורש שיתופי פעולה עם רשויות מקומיות, עם הנהגות היישובים, עם יועצים במגוון תחומים וכמובן עם משרד השיכון, החטיבה להתיישבות, המנהל האזרחי ועוד. 

בחברת נחשון הנדסה בנינו תהליך מקצועי, מסודר ושקוף שמאפשר לכל הגורמים לדעת את השלב הנוכחי של כל פרויקט תכנון ולנו זה מאפשר לעקוב ובעיקר לקדם בכל הכח למען התושבים והיישובים!

קישוט עיצובי

תכנון מיזמי מגורים

תכנון תב"ע מגדיר באופן כללי את השימושים בקרקע. לאחר מכן מגיעים קבלנים ויזמים ויורדים לרזולוציות נמוכות יותר של תכנון שכונות למגורים על פי התב"ע. 

איך זה עובד?

תכנון שכונות זה אירוע מורכב שמשלב בתוכו עבודה מול הרשויות ועם יועצים מעולים. אנחנו בנחשון הנדסה מבינים לעומק את הסוגיות, מכירים את האנשים ואת התהליכים ומצליחים להביא עבור לקוחותינו היתרי בנייה והיתירי שכונה במהירות, במקצועיות ובחשיבה על טובת הלקוח שתוביל לחסכון משמעותי בעלויות הבניה לכל אורך הדרך.

קישוט עיצובי

בניית מבני ציבור

כשחברה יזמית בונה היא מחזיקה מפקחים מטעמה שיוודאו שהעבודה מתקדמת בקצב נכון וטוב. 

איך זה עובד?

כשמדובר בבניה ציבורית צריך לתכנן ולבצע את המבנים בצורה מקצועית שתוביל לקידום הפרויקט במהירות האפשרית ותדע לפתור בעיות נקודתיות ומערכתיות.

בין הפרויקטים שהובלנו יש מוסדות חינוך רבים- בתי ספר, גנים, מעונות, מתחמי סחר, מרכזי תיירות ומבקרים, אולמות ספורט ועוד.